KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

1. Mitu päeva tuleb tellimusest ette teatada?

Koduküpsetamine toimub põhitöö kõrvalt, mistõttu on eriti oluline, et annaksid oma tellimuse soovist meile aegsasti teada. Tänu sellele on meil võimalus oma aega paremini planeerida ning suurema tõenäosusega on meil võimalus Sulle ka tellimust valmistada. 

Üldjuhul võiksid tellimuse soovist meile ette teada anda 5 kuni 7 päeva - kuid jällegi, mida varem, seda parem. PS! Vahel on ikka nii, et mõni tore üritus tekib just viimasel hetkel. Sellegipoolest võid meile kirjutada ja oma tellimuse soovist teada anda - vaatame oma graafiku üle ning ehk saame siiski Sulle midagi maitsvat pakkuda! :) 

2. Kuidas toimub tellimuse eest tasumine?

Tellimuse eest saab tasuda nii sularahas, kui ka ülekandega. Soovi korral koostame ka arve. 

3. Kuidas ma oma tellimuse kätte saan?

Üldjuhul väljastame kõik tellimused meie koduaadressilt - Ropka 22a, Tartu. Juhul, kui Sinu soovitud kuupäeval ei ole meil võimalust tellimust kodust väljastada, siis lepime Sinuga eraldi üleandmise kokku. 

4. Millistel kellaaegadel on võimalus tellimus kätte saada?

Tellimusele järele tulemise kellaaja lepime iga kliendiga kokku personaalselt. Oleme tellimusi väljastanud kella 6 paiku hommikul, kui ka peale kella 22 hilisõhtul. Seega, kindlat kellaaega ei olegi - anna oma eelistustest meile aegsasti teada ning lepime Sinuga personaalselt sobiva aja kokku. 

5. Kas pakute ka kohaletoimetamise teenust?

Tellimuse kohaletoimetamist saame pakkuda vaid võimalusel, kui teiste tellimuste kõrvalt on see võimalik. Tellimuse kohaletoimetamine Tartu piires on 5€. Kui soovid, et tooksime tellimuse ise Sinuni, siis anna meile sellest märku enne tellimuse sooritamist. 

6. Soovin oma tellimust (koogid, tordid) toimetada kaugemale kui Tartu, kas see on võimalik?

On ikka! Palun teavita meid enne tellimuse esitamist, kui soovid tellimust transportida kaugemale kui Tartu linn. Eelkõige kehtib see muidugi tortide ja kookide kohta. Tordid ja koogid vajavad jahedat temperatuuri selleks, et nad ei kaotaks oma algset kuju, ega hakkaks sulama. Talvisel ajal on tellimuse transportimine muidugi lihtsam, sest välitemperatuur on juba piisavalt jahe. Suvisel perioodil vajab Sinu tellimus pikema sõidu puhul kindlasti külmakasti - soovi korral saame Sind sellega aidata.

7. Minu üritus jääb ära, kas saan oma tellimuse tühistada?

Tellimusi saab tühistada kuni 48h enne kokkulepitud kuupäeva. Juhul, kui teavitad oma tellimuse tühistamisest liiga hilja, on meil õigus küsida vähemalt 50% toote maksumusest. 

8. Soovin tulla tellimusele järele päev varem, kas see on võimalik?

Sinu tellimust võime meeleldi päev varem väljastada. Kõik tordid vajavad alati üleöö külmas seismist ning ka kringlitega ei juhtu midagi, kui hoiad neid ööläbi toasoojas. Palun anna enne tellimuse esitamist meile teada, millisel kuupäeval on tellimus söömiseks mõeldud. 

9. Kuidas peaksin oma tellimust enne sööma asumist hoiustama?

- Magusad koogid ja tordid, võileivatordid, käsitöökommid, pulgakoogid, muffinid, soolakaramell, rummipallid, klassikalised sushirullid - need vajavad enne sööma asumist KINDLASTI külmiku temperatuuri. 

- Magusad ja soolased kringlid, tempura sushi - neid tooteid võid julgelt hoida toatemperatuuril, kuid ära jäta tellimust päikese kätte. Jahe keskkond ei ole antud toodetele sobiv. ! Pea meeles, et jahe keskkond ei võrdu alati külmiku temperatuuriga. 

Palun ole hoolas, et Sinu tellimus oleks õigesti hoiustatud. Nii saame ka meie kindlad olla, et Sinu tellimus jõuab lauale korrektse ja maitsvana. 

10. Kirjutasin Teile, kuid ei ole oma soovile vastust saanud.

Kõikidele kirjadele katsume alati vastata esimesel võimalusel. Kiirematel perioodidel võtab meiepoolne vastamine veidi rohkem aega, kuid kindlasti mitte kauem, kui 24h. 

Kui Sa ei ole enda päringule vastust saanud 24h jooksul, siis võta meiega uuesti ühendust teise sotsiaalmeedia kanali vahendusel või helista numbrile +372 555 68 909. 

Meiega saab ühendust nii Instagramis (@koduseltmaitsev), Facebookis (Koduselt Maitsev) kui ka e-maili teel (info@koduseltmaitsev.com).