TOOTEVALIK & ÜLDINFO

Enne tellimuse esitamist veendu, et oled kursis meie käekirjaga ning läbi lugenud üldinfo!


Head magusasõbrad!

Oleme välja toonud mõned olulisemad punktid, mida peaksid ja võiksid enne tellimuse esitamist teadma.

Tutvu väljatoodud punktidega järgnevalt:

1. Juhime ettevõtet küll kahekesi, kuid iga maitsva hõrgutise autoriks on vaid Ema!

2. Kogu ettevõtlus ja tellimuste valmistamine toimub põhitöö kõrvalt, mistõttu on eriti oluline, et Sa annaksid oma tellimuse soovist meile võimalikult varakult teada - hilistele soovijatele ei pruugi meil olla enam võimalust tellimust valmistada.

Kui siiski oled oma sooviga hilja peale jäänud, siis küsida võib alati - ehk jõuame ühisele lahendusele!

3. Tellimuste valmistamine toimub tihti ka unetundide arvelt, mis tähendab, et meie jaoks on tõesti oluline, et saaksime iga tellimuse vastu võtta.

4. Eelistame, kui annad oma tellimuse soovist meile teada Instagramis (@koduseltmaitsev), Facebooki Messengeris (Koduselt Maitsev) või e-maili vahendusel (info@koduseltmaitsev.com) - nii saame ka meie kindlad olla, et Sinu tellimus valmib täpselt soovide järgi, sest kogu info on kirjaviisil olemas.

5. Tellimust esitades ei pea Sa olema täielikult teadlik oma soovist - see on okei, kui annad kasvõi teada, et soovid midagi magusat & umbes 20le inimesele - siit edasi saame suunavate küsimustega leida ühise lahenduse Sinu tellimusele.

6. Tootevalik ja hinnakiri on leitav kodulehel.

7. Küll aga peame ära mainima, et iga tort & kook saab tellimuse valmides personaalse lõpphinna. Lõplik hind sõltub koogi suurusest, kaunistuste keerukusest ja koogi lõplikust kaalust.

8. Igal koduküpsetajal on oma käekiri, mistõttu on oluline, et enne tellimist oleksid teadlik meie tootevalikust ning portfooliost - viska pilk peale Instagrami lehele (@koduseltmaitsev) või tutvu valikuga kodulehel (www.koduseltmaitsev.com).

9. Ning üheks olulisimaks - ole hea ja tule oma tellimusele järele kokkulepitud ajaks.

Ära tule järele varem, ega ka mitmeid tunde hiljem - meie teeme Sinu tellimuse valmis kokkulepitud kellaajaks ning seda eirates võib tekkida olukord, kus Sinu tellimus ei ole veel valmis või oled pannud meid olukorda, kus ootame Sind asjatult.

See on mõistetav, kui Sinu plaanid muutuvad või soovid oma tellimuse järeletulemise aega muuta - anna meile lihtsalt sellest teada, teame siis ka ise oma plaane paremini arvestada.

10. Hindame väga, kui jätad meile tagasiside saadud maitseelamustest ja korralduslikust poolest. Seda saad teha nii anonüümselt kodulehe vahendusel (https://www.koduseltmaitsev.com/tagasiside) kui ka saates meile sõnum Instagrami, Facebooki või e-maili teel.

Aitäh!

Meil on siiralt hea meel, kui Sa oled päriselt lugemisega siia lõppu jõudnud.

Kui siiski midagi jäi Sulle segaseks või tekitas lisaküsimusi, siis ole hea ja anna meile sellest teada.

Vastame igale tekkinud küsimusele Instagrami (@koduseltmaitsev), Facebooki (Koduselt Maitsev) või e-maili (info@koduseltmaitsev.com) teel.

Maitsvate elamusteni!

Laura & Krista