ema & tütar

MEIE LUGU

Hea klient! 

Meil on nii hea meel, et oled jõudnud siia kodulehele ning tunned huvi meie toodete ja tegemiste vastu. Meie jaoks on oluline, et teaksid, kes ettevõtet esindab ning kelle käe läbi koduküpsetised valmivad. 


Meie ajalugu ei ole just kõige pikem, kuid see-eest loodame, et pikk tulevik on veel ees. Kõik sai alguse 2020. aasta sügisel, kui sõitsime emaga Viljandisse. Istusime ühes kohvikus, kui üks hetk viskas ema õhku mõtte alustada ühiselt ettevõttega. Kuivõrd juba jutust aru võid saada, siis kogu ettevõtluse taga on meid kaks - mina Laura ja minu ema Krista. 

Ema oli tegelikult juba aastaid erinevaid küpsetisi valmistanud, kuid neid vaid esialgu perele. Mingi hetk tekkis huvi pagari- ja kondiitrialaste koolituste vastu ning sel ajal laienes ka inimeste hulk, kes küpsetistest huvitatud olid. Samas jällegi mõte alustada oma ettevõttega tundus hirmus. 

Samas - elu algab seal, kus lõppeb mugavustsoon. Mõte oma ettevõttest tekkis oktroobrikuu algul ning 24. novembril 2020 registreerisime ametlikult Laurente OÜ. Kahekesi võiks ju asjaga hakkama saada küll!

Tööjaotus oli selge - ema käe läbi valmivad kõik maitsvad küpsetised ning minu vastutada on suhtlus klientidega, sotsiaalmeedia, raamatupidamine ja kõik muu selline. Kõik uued ideed ning otsused võtame alati vastu ühiselt. Mul on väga hea meel, et saame midagi niivõrd toredat üheskoos teha. 

Tänaseks oleme jõudnud selleni, et soovime pakkuda parimaid maitseelamusi Tartu linnas ning anda endast parim, et iga klient jääks rahule saadud tellimusega.

Muidugi tuleb ära mainida, et kogu ettevõtmine ja küpsetamine toimub põhitöö kõrvalt. Seetõttu on väga oluline, et Sa annaksid meile oma tellimuse soovist võimalikult varakult teada.

Parimaid maitseelamusi! 


Meie jaoks on oluline, et iga Sinu tähtis sündmus oleks eriline. Olgu selleks sünnipäev, perekondlik koosviibimine, oluline tähtpäev või hoopis koosolek kolleegidega. Seetõttu soovime valmistada küpsetisi, milles on olulisel kohal kvaliteet. Anname endast kõik, et teha igal ajal oma tööd parimal võimalikul moel, olgu see kasvõi unetundide arvelt - vaid nii saame näidata oma pühendumust ning hoolivust. 

Hindame väga kvaliteetseid ning kodumaiseid maitseid, mistõttu kasutame toidu valmistamisel värskeid komponente. 

Meie tootevalikust võid leida juba mitmeid standard-tooteid, mille retseptid oleme ühiselt kokku pannud. Oma pakutavate toodetega soovime edasi anda kvaliteetseid ning koduseid maitseid, mis on valminud suure pühendumusega.